Suvised BBQ peod ja Wente veinid - täiuslik kooslus

01.07.2024

Suvi on käes, mis tähendab, et on aeg tuua välja grillid ja korraldada sõpradele ja perele meeldejäävaid barbeque pidusid.

Selleks, et muuta teie suvised koosviibimised veelgi erilisemaks, soovitame proovida Wente veinimaja suurepäraseid veine. 

Barbeque tähendus suvises kultuuris:

Suvi ja barbeque on lahutamatud. Need mõnusad grillipeod on ideaalne viis nautida sooja ilma, head seltskonda ja suurepärast toitu. Olgu see siis pereringis hoovis või suurel aiapeol, barbeque loob alati meeleoluka ja maitsemeeli rõõmustava atmosfääri.

Traditsioonilised BBQ toidud:

Barbeque roogade hulka kuuluvad mahlakad burgerid, maitsvad ribid, vürtsikad kanatiivad ja grillitud köögiviljad. Need rikkalikud ja maitseküllased toidud nõuavad endale väärilisi kaaslasi - veine, mis täiustavad maitset ja muudavad toiduelamuse täiuslikuks.

 

Wente veinimaja tutvustus:

Ajalugu: Wente Vineyards on Ameerika vanim pidevalt tegutsev perekonnaomandis olev veinitehas, asutatud 1883. aastal. Wente on tuntud oma pühendumuse poolest kvaliteedile ja innovatsioonile, olles samal ajal truuks jäänud traditsioonidele.

Eripärad: Wente veinimaja filosoofia keskmes on pühendumus jätkusuutlikule viinamarjakasvatusele ja veinivalmistamisele. Nende veinid peegeldavad nii Lääne ranniku kliimat kui ka erilist terroir’i, millele lisandub perekonna kogemus ja kirg.

Veinide soovitused barbeque toitude kõrvale:

  • WENTE BEYER RANCH ZINFANDEL: Selle veiniga saate nautida rikkalikku ja intensiivset maitset, mis on täis küpseid tumedaid marju, vürtsikaid noote ja kerget tammevanilje aroomi. Veinil on siidised tanniinid ja hästi tasakaalustatud hape, mis teeb sellest suurepärase kaaslase grillitud liha, sealhulgas mahlakate ribide ja vürtsikate vorstide juurde. 
  • WENTE SOUTHERN HILLS CABERNET SAUVIGNON: See vein on tuntud oma tumedate marjade, ploomide ja vürtsikate nootide poolest. Sobib hästi rikkalike liharoogade, nagu grillitud veisefilee või lambakarree kõrvale. Tugev tanniinistruktuur aitab tasakaalustada liharoogade rasvasust, luues harmoonilise maitseelamuse.
  • WENTE SANDSTONE MERLOT: Selle Merlot pehmed tanniinid ja ploomised ning marjased maitsed teevad sellest suurepärase kaaslase nii grillitud sealihale kui ka köögiviljadele. Vein on piisavalt kerge, et mitte üle trumbata toidu maitseid, kuid samas piisavalt rikkalik, et pakkuda täiuslikku maitsete tasakaalu.

Kokkuvõtteks:

Suvised barbeque peod koos Wente veinidega on suurepärane viis nautida sooja ilma, head toitu ja suurepärast veini. Olgu teie pidulaud kaetud parimate grillroogadega ning ärge unustage nende kõrvale pakkuda ka Wente veinimaja veine.