Korduma kippuvad küsimused

Kui Sa siit vastust ei leia, võta meiega ühendust!
E-post: epood@tridens.ee
Telefon: +372 603 1888

1. Kuidas tellida?

Tellimusi saavad e-poes esitada ainult registreerunud kliendid, kes on kontoga sisse loginud.

2. Kust oma kauba kätte saan?

Tridens e-poest saab kaupa tellida endale sobivasse SmartPOSTi pakiautomaati või kliendi poolt näidatud aadressile SmartPost kullerteenust kasutades.

3. Kui palju maksab paki saatmine pakiautomaati?

Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt valitud SmartPOSTi pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu 3,99 €. Juhul, kui tellimuse maksumus ületab summat 69 €, kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

4. Kui soovin kaupa kätte saada kulleri käest, palju see maksab?

Valides kauba kohaletoimetamiseks SmartKULLERi, lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu 7,99 €. Kauba üleandmise täpse aja lepib kuller kliendiga eelnevalt telefoni teel kokku. Juhul, kui tellimuse maksumus ületab summat 69 €, kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

5. Kas saan kaupa tellida erinevatele aadressidele?

Jah. Registreerunud kliendil on võimalus kaupa tellida erinevatele tarneaadressidele.

6. Kas ma saan väljavalitud toodete nimekirja saata sõbrale?

Jah. Registreerunud kliendil on võimalik oma tellimuse nimekirja lingina jagada.

7. Kas saan kaupa tagastada?

Jah, kliendil on õigus põhjust esitamata kaubast taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest, kuid tagastusõigus kehtib vaid avamata ning terves originaalpakendis toodetele. Toodete tagastamiseks on vaja täita tagastuste vorm, mille kohta leiab täiendavat informatsiooni siit;

8. Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg on keskmiselt 2 - 4 tööpäeva nii pakiautomaadi kui ka kulleri saadetistele. Tellimused, mis on esitatud enne kella 13:00, jõuavad üldiselt kohale järgmiseks tööpäevaks. Tarne võib üksikutel juhtudel võtta kauem aega, sõltuvalt tarnepartneri Itella töökoormusest.

9. Kuidas on tooted pakitud, et need katki ei läheks?

Kõik tellimused pakitakse turvaliselt kartongkasti ning täidetakse täitematerjaliga, et tooted transpordi käigus ei liiguks ega saaks viga. Juhul kui Teie tellitud tooted on saanud kahjustada, siis võtke meiega ühendust e-posti teel epood@tridens.ee.