Meist

Tridensi eesmärgiks on alati olnud rikkaliku tootevaliku pakkumine. Selleks olemegi uhkuse ja pühendumusega olnud pikaajaliselt ametlikuks esindajaks Eestis maailmakuulsatele, kvaliteetsetele kaubamärkidele.

Meie missiooniks on pakkuda kõikidele veini, õllede, kangete alkohoolsete jookide, longdrinkide, energiajookide, kui ka mahlade ja maiustuste otsijatele ainult parima kvaliteediga tooteid, mistahes hetke tähistamiseks ja naudinguks.

Tridensi e-pood ongi just selliste kvaliteeti ja elamust hindavate kaubamärkide kodumaiseks pesaks nagu Red Bull, Jägermeister, Hartwall Original Long Drink, Flor de Caña rumm, Licor43, Villa Massa, Martin Miller´s Gin, Calvados Coquerel, Piper-Heidsieck, M.Chapoutier, Castello Banfi, Louis Latour, Espiritu, Yellow Tail, Ramon Bilbao, Tupla, Mynthon, jpt.

Meie mitmekülgne tootevalik viib su maitserännakutele maailma erinevatesse piirkondadesse, kust pärinevad parimatest viinamarjadest valmistatud maailmatasemel veinid. Usume siirasse koostöösse veinimajadega üle kogu maailma, et pakkuda rikkalikku valikut veine nii Prantsusmaa, Hispaania kui Itaalia piirkonnast, kuid ka sellistest kaugematest riikidest nagu Austraalia, Uus-Meremaa, Tšiili ja Lõuna-Aafrika Vabariik.

Täname siiralt, et oled valinud oma maitsete rikastamiseks just Tridensi e-poe ning usume, et leiad meie laialdasest valikust miskit uut ja põnevat, mis teeb keele ja meele rõõmsaks.

Soovime mugavat ostukogemust ning meelepärast maitseelamust!