Kauba tagastamine

14-päevane taganemisõigus
E-post: epood@tridens.ee

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul (taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik).

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Tagastatav toode peab olema komplektne ehk sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid. Juhul, kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb tagastada kogu toodete komplekt.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama tagastamisavalduse (vt altpoolt) esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Tridens e-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Tridens e-poe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Tridens e-pood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Tagastamine registreeritud kliendi puhul
1. Avage "Konto seaded" alt "Tellimused" (või klikkige siin)
2. Leidke tellimus, mida soovite tagastada, ning klikkige "Tagasta"
3. Täitke avanenud ankeet - märkige tooted, tagastamise põhjus ning tagastusviis
4. Tagastage tooted vastavalt valitud tagastusviisile

Kauba tagastusviisid
Tellitud kaupa on võimalik tagastada tarnepartneri Itella/Smartposti vahendusel, sõltuvalt sellest, milline oli tarneviis.

Kui tellimuse kättesaamisviis oli "Itella pakiautomaat"
Saate kaupa tagastada Itella pakiautomaati, kasutades sms-is olnud tagastuskoodi.

Kui tellimuse kättesaamisviis oli "Smartpost kuller"
Saate kaupa tagastada vaid Tridens lattu. Tagastamiseks täitke tagastusvorm "Tellimused" lehelt ning kuller korjab Teie tagastatava saadetise peale.

Tridens AS
Registrikood 10078641
Sepise 7, Tallinn
Harju maakond, 11415 Eesti
info@tridens.ee

Tridens e-pood:
www.etridens.ee
E-post: epood@tridens.ee