JÄGERMEISTER 35% 300CL

RiikSaksamaa
Alkoholisisaldus35% vol
LiikLiköör
TootjaMast Jägermeister SE
Kogus kastis3

Jägermeister on 56 vürtsist koosnev ainulaadne ürdiliköör. Jägermeisteri retsepti on hoitud kiivalt saladuses ning seda valmistatakse muutmata kujul 1935. aastast alates Wolfenbüttelis, Saksamaal. Tagamaks kvaliteet igas pudelis, kontrollitakse järelküpsemise ajal toodangut 383 korral. Seepärast ei ole Jägermeisteri maitse mitte juhus, vaid aastakümnete pikkune kogemus. See kompositsioon on teinud hirvekujutisega pudeli tuntuks meie joogikultuuris ja populaarseks kogu maailmas.

 Järjepidevus ja perfektsus on olnud meile tähtis juba algusest saati. Selleks oleme hoidnud Jägermeistri valmistamismeetodi, stilistika ja isegi pudeli muutmata. Sest miks muuta miskit, mis juba on kordumatu ja eriline? Eriti tänapäevases maailmas, kus kiired muutused on osaks igapäevasest reaalsusest, pakub Jägermeister oma austajatele kindlust, püsivust ja kvaliteetset äratuntavust läbi põlvkondade. Omamoodi poeetiline, et Jägermeistri jääkülma sõõmu elamus oli Sinu vanaisa maitsemeelele nooruspõlves täpselt sama eriline elamus nagu see on Sinu jaoks täna. 
 
Toonitame sõna “jääkülm”, sest selle meisterliku likööri maitseline erilisus tõuseb esile kõige tugevamalt just -18°C tarbimise puhul. 

Jägermeistri defineeriv eesmärk on alati olnud hoida täiuslikku harmooniat aegumatu traditsiooni ja uuendusliku innovatsiooni vahel. Tunneme uhkust oma juurte, pühendumuse ja ainulaadse retsepti üle. Me teame täpselt kes me oleme ning seda teavad ka meie meistriteose austajad. 
 
Nii et ava oma meeled Jägermeistri müstilistele võlule ning saa osa millestki enamast kui lihtsalt maitsest.  

Omadused

VärvusPunakas-pruun
AroomTähtaniisi, kaneeli, nelgi ja kardemoni kooslus
Serveerimine-18°
HoiatusTähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.