FLOR DE CANA 12YO 40% 70CL

RiikNicaragua
Alkoholisisaldus40% vol
LiikRumm
TootjaCompania Licorera De Nicaragua
Kogus kastis6

Nicaraguast pärit esimene täiesti suhkruvaba rumm ning maailma kõige jätkusuutlikum rumm.

Maailma kõige jätkusuutlikum rummi tootja on oma rummi tootmises teinud revolutsiooni. Meie rumm on täiesti suhkruvaba ja väiksema kalorsusega kui näiteks viin või viski. 100% taastuvenergiaga destileeritud ja looduslikult küpsenud burbooni vaatides. Flor de Caña hing on ”San Cristobali” vulkaani jalamil, mis on omakorda Nicaragua kõige aktiivsem vulkaan.

Tänu San Cristobali aktiivsele tegevusele saab meie suhkruroo istandus oma väetise just sealt vulkaanist. Vulkaani tuhaga rikastatud muld ning mineraalirohke vesi on just meie rummi meisterdamise valemis kõige tähtsamal kohal. 

Tänu suurtele pingutustele ka kogukonnas ning jätkusuutlikuma maailma poole püüeldes oleme omandanud endale ”Fair Trade” & ”Carbon Trust” sertifikaadid. Mis teeb meist ainukese kange alkoholi tootja kes uhkusega mõlemat tähist kannab. 

Omadused

TootmisviisUltra preemium 12 aastane rumm, mis on jätkusuutlikult toodetud 100% taastuvenergiast. Täidlane ja lopsakas, millest on kogu suhkur välja destilleeritud. Klaasis Flor de Cañas on vähem kaloreid kui viinas või viskis. Küpsenud preemium burbooni vaatides looduslikes tingimustes.
VärvusPunakas merevaik
AroomPunased puuviljad, mesi ja küpsetatud pähklid
MaitseMaitsest on tunda maist tamme millel lisandub õrn vanilje. Taustal domineerivad küpsetatud õunad. Omavahel moodustvad nad kaunilt tasakaalus ja sametise maitse
GluteenivabaJah